World wide Shipping fast cargo World wide Shipping fast cargo World wide Shipping fast cargo World wide Shipping fast cargo

Büyük Beden Alt Üst Leopar Pijama Takımı

 • 2XL - 3XL - 4XL beden seçenekleri mevcuttur. 2XL 46-48 Bedenlere (Göğüs 100cm, Basen 120cm) 3XL: 50-52 Bedenlere (Göğüs 110cm, Basen 130cm) 4XL 54 Bedenlere olmaktadır (Göğüs 120cm, Basen 140cm) 58 Bedene olmamaktadır.
 • Product Code: az10805
 • Renk:
 • %38Discount
  52,31 USD
  32,38 USD
  Price in the cart
  30,44 USD
 • Shipping in 22 April Monday at the latest!
Fast Shipping
Secure shopping
Returns and Exchanges
Comments
There are no comments for this product yet.
Product information
Büyük Beden Bayan Pijama Takımı, geniş bedenlere sahip olan kadınlar için özel olarak tasarlanmış konforlu ve şık giyim ürünleridir. Bu takımlar, rahat bir uyku deneyimi sunarken aynı zamanda stil ve moda anlayışını da yansıtmaktadır. Büyük Beden Bayan Pijama Takımları, genellikle yumuşak ve nefes alabilen malzemelerden üretilir. Pamuklu, penye, modal ve ipek gibi malzemeler tercih edilir. Bu malzemeler, ciltle temas halinde rahatlık ve yumuşaklık sağlar, aynı zamanda uyku sırasında terlemeyi önleyerek serin ve kuru bir ortam sunar. Bu takımlar genellikle pantolon kesim ve uyumlu bir üstten oluşur. Pantolonlar geniş kesimli veya rahat bir uyum sağlayan bir kesime sahip olabilir. Üstler ise genellikle uzun kollu veya kısa kollu olabilir. Desenler, çizgiler, çiçekler veya renkli grafikler gibi çeşitli tasarımlarla süslenmiş olabilir. Büyük Beden Bayan Pijama Takımı Modelleri, uyku saatleri dışında da evde rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanır. Bu takımlar, kadınların evde rahatça vakit geçirmesine imkan tanırken aynı zamanda şık ve zarif görünmelerini sağlar. Büyük Beden Bayan Pijamalar, konforlu ve şık bir uyku deneyimi sunan, geniş bedenlere uygun tasarımlara sahip giyim ürünleridir.
Teslimat

Azrabutik.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim -  Mevcuttur
 Değişim sadece anlaşmalı kargo şirketimiz Olan Aras  Kargo ile yapılması gerekmektedir.

Diğer kargo şirketlerinden tarafımıza karşı ödemeli gönderilmiş kargolar kabul edilmemektedir.

Ürün Değişim yaptığınız zaman, ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ürün  Firmamıza ulaştığında değişim işlemi yapılmaktadır.

-Değiştirmek istediğiniz 3 iş günü içinde ürünün renk beden ve model ismini yazarak firmamıza gönderimini yapmanız yeterli olacaktır.

Değişim ve İade Ücreti 80 TL

Whatsapp: 0536 637 73 70
Tel: 0850 532 71 15

Değişim Departmanı Mevcuttur 
Yardım Destek Departmanı Mevcuttur

Mesai Saatleri içine her konuda mutlaka size yardımcı olmak istiyoruz ve yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. 


 
Similar Products
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Loading...