World wide Shipping fast cargo World wide Shipping fast cargo World wide Shipping fast cargo World wide Shipping fast cargo

Hakkımızda

Azra Butik İle Tanışın

AZRA BUTİK uluslararası bir B2C hızlı moda e-ticaret platformudur. Şirket ağırlıklı olarak kadın giyim Modelleri üretimi yapmaktadır, ancak erkek giyim, çocuk giyim, aksesuar, ayakkabı, çanta ve diğer moda ürünlerini de Müşterilerine sunuyor. AZRA BUTİK Türkiye tüketici pazarlarıyla birlikte ağırlıklı olarak Avrupa, Amerika, Avustralya ve Orta Doğu'yu hedeflemektedir. Marka Ekim 2009'de kuruldu ve o zamandan beri "herkes modanın güzelliğinin tadını çıkarabilir" felsefesini destekledi.

AZRA BUTİK hem genç kadınlara hem de Büyük beden elbise modellerine hitap eden, trend stilleri sunmaktan gurur duyar. AZRA BUTİK, "herkes modanın güzelliğinin tadını çıkarabilir" konseptine bağlıdır. AZRA BUTİK, bu stilleri hızla pazara sunarken, dünyanın dört bir yanından en son moda trend ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Büyük beden elbise modelleri ve kadın giyim aksesuar kategorisinde aradığınız tüm farklı seçenekleri bulmanızı sağlıyor, AZRA BUTİK modern ancak ekonomik moda tutkunları için bir durak noktasıdır. Dünya’nın her bölgesindeki müşterilerine cazip fiyatlarla ile şık kaliteli ürünler sunmayı amaçlamaktadır.

AZRA BUTİK şu anda ürünlerini dünya çapında tüm ülke ve bölgelere uçak kargo ile hızlıca gönderilmektedir. ABD, İspanya, Fransa, Rusya, Almanya, İtalya, Avustralya ve Orta Doğu'yu destekleyen çoklu dil ve para birimini destekleyen web sitesi ile Azrabutik.com , ürünlerini hızlıca küresel olarak pazarlamaktadır . AZRA BUTİK, kısmen şirket içi üretimin mükemmelliğini kontrol etme konusundaki değerleri nedeniyle gelişmeye devam ediyor. AZRA BUTİK, kalite, değer ve hizmet anlamında en yüksek değerli moda parçalarını müşterilerine online olarak sunmayı hedeflemektedir.

İmalat

Tüm ürünlerimiz, detaylara ve stile hassasiyet ve dikkati vurgulayan makineler tarafından üretilmektedir.

Kaliteye değer veriyoruz ve bazen ürünlerimiz el dikişinde deneyimli kişiler tarafından üretilmektedir.


Ürün tasarımı

Her şey tasarımcı tarafından bir fikir veya düşünce tasarlandığında başlar.

Bir ürünün ömrü, tasarımcının kalemi kâğıda çarpmadan önce başlar.


Kalite güvencesi

Titiz test ve incelemeden sonra, ürünlerimiz şık ve güvenilir bir üründen gurur duyabileceğimiz bir şey haline getirilir!


Gerçek ürün Fotoğrafları

Ürün Fotoğraflarını ve modelleri web sitemiz sayesinde, bir satın alma kararı vermeden önce ön izlemeniz için her stilin ayrıntılarını yakalama imkanı sunar.

Lojistik ve Taşımacılık

Ürünlerimiz özel hazırlanıp ve dikkatle paketlendikten sonra, hızlı bir şekilde  anlaşmalı taşıyıcı kargo firmasına teslim edilir.

SMS Bildirim

Sipariş ve kargo bilgilendirme durumları SMS ile müşterilere iletilmektedir.

Loading...