CRM GİRİŞ LİNKİ


Azrabutik.com 2014 Yılında  Kurulan bir İnternet şirketidir 

Koşulsuz müşteri mutluluğu

Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu. Üyelerimize AZRA BUTİK  güvencesiyle hizmet veriyoruz Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

Hızlı teslimat

Tüm siparişlerinizi aynı gün hızlıca anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim ediyoruz çok nadir ürünlerde üretim ve stok tükenmesinden dolayı 1 veya 7 iş günün bulmaktadır

Misyonumuz müşterilerimize teknoloji ile her zaman ve her yerde en iyi alışveriş deneyimini yaşatmak. Müşteri her zaman önceliğimiz!

Kendini sürekli yenileyen bir yapıya sahip olan moda kavramını takip etmeniz artık o kadar da zor ve pahalı değil! Azrabutik.com ile yeni sezon ürünleri İndirimli fiyatlara sizlere sunuyoruz.

Modanın, kaliteli giyinmenin pahalı olmadığını binlerce ürün seçeneği ve en iyi fiyatı sizlere sunma politikamız ile gerçeğe dönüştürmeye devam ediyoruz. Böylece yaşamın her evresinde kendini gösteren modaya ayak uydurmak artık çok daha kolay!
Büyük Beden Seçenkleri , Bömlek Elbiseler, Abiyeler, elbiseler, kabanlar, ceketler, deri montlar, pantolonlar, etekler, bluzlar, t-shirtler, tunikler, trikolar, ayakkabılar, ev ve yaşam ürünleri, iç giyim modelleri ve aklınıza gelecek daha birçok giyim modelleri yüzlerce seçeneklerle sizleri bekliyor!

Üstelik Azrabutik.com yalnızca Türkiye’de değil dünyanın her yerinde!

Nerede olduğunuzun bir önemi olmadan Türkiye de dahil olmak üzere Tüm Dünya’ya sitemiz üzerinden istediğiniz ülkeye gönderilmek üzere sipariş oluşturabilirsiniz.